Napíšte slovo a stlačte enter pre začatie hľadnia. Stlačte Esc pre zrušenie hľadania.
váš partner v oblasti polygrafie

SVADOBNÉ OZNÁMENIA

SVADOBNÉ OZNÁMENIA

 

Svadobné oznámenie z našej ponuky uspokojí aj tých najnáročnejších zákazníkov. Dôraz kladieme na maximálnu kvalitu produktov a ich originalitu. Disponujeme tradičnými, ale aj najmodernejšími výrobnými technológiami. Nie je problém vyrobiť oznámenie presne podľa Vašich predstáv. Ponúkame oznámenia klasické, moderné, elegantné, nadčasové aj extravagantné.

Všetky oznámenia sú precízne spracované. Najdôležitejším materiálom je kvalitný papier rôzneho druhu. Pre tvorbu svadobných oznámení a doplnkov používame technológie ako digitálny výsek, slepotlač, kníhtlač, tvarový výsek, digitálna tlač, razba, reliéfna razba a termotlač. Pre doladenie do konečného výsledku je niekedy nutné ručné dokončovanie. Dbáme na to aby výsledok bol vždy perfektný. Spokojnosť zákazníkov je u nás na prvom mieste. Pri všetkých svadobných oznámeniach a doplnkoch ponúkame možnosť upraviť farby a zladiť ich s celkovým štýlom Vašej svadby. Oznámenie vyrobíme aj v cudzom jazyku.

Neustále posúvame hranice našich možností, dopĺňame nové stroje a skúšame ďalšie technológie. Každá požiadavka našich klientov je pre nás výzvou. Preto nás neváhajte kontaktovať telefonicky, emailom, prostredníctvom e-shopu alebo osobne. Radi vyhovieme Vašim želaniam.

Celý náš svadobný sortiment nájdete na www.goldpress.sk

Pre realizáciu Vášho sna o svadobných tlačovinách sme tí praví!

Goldpress SK – grafické štúdio spoločnosti Multigrafika s.r.o.