Napíšte slovo a stlačte enter pre začatie hľadnia. Stlačte Esc pre zrušenie hľadania.
váš partner v oblasti polygrafie

Novoročné pozdravy

Novoročné pozdravy

Novoročné pozdravy – vyrábame z kvalitných grafických papierov a s využitím moderných technológií, ako napríklad digitálny výsek, termografická tlač, digitálna tlač, ale aj technológií, ktoré sa používajú mnoho rokov. Pomocou týchto technológií dosahujeme u našich výrobkov nádych originality a luxusu, patrí medzi ne slepotlač, razba cez fóliu ako aj tvarový výsek.
Veríme, že náš sortiment novoročných pozdravov prispeje nielen k príjemnému prežitiu vianočných sviatkov ale aj posilneniu obchodných či osobných vzťahov.

Ponuka je zameraná na novoročné pozdravy a výrobky s nimi spojené ako napríklad novoročné etikety, visačky na víno alebo darčekové predmety, ale aj krabice na víno.
V sekcii novoročné pozdravy nájdete tohtoročnú kolekciu PF2019, ktorá pochádza z nášho grafického štúdia. Ak by ste si aj napriek širokej ponuke nevybrali a máte vlastnú predstavu o Vašich originálnych novoročenkách alebo len požadujete úpravu, poprípade zmenu papiera či textu, sme pripravený pre Vás takéto pozdravy vyrobiť na mieru.

Celý náš novoročný sortiment nájdete na www.tlac-pf.sk